Wybierz język

Kolekcje

ARTE

Marka ARTE powstała w 2005 roku jako efekt współpracy Ceramiki Tubądzin z sieciami marketów budowlanych. Tworząc nową markę, korzystaliśmy z wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku przekazanych nam przez wiodące sieci.
 
Wprowadzenie każdej kolekcji poprzedza proces wyboru i dostosowania wzornictwa, kolorystyki
i formatu płytek do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów poszczególnych marketów. Dzięki pomocy i zaangażowaniu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników sieci marketów, udało nam się opracować i wprowadzić kilkanaście niepowtarzalnych kolekcji ARTE, odmiennych dla każdej sieci i odzwierciedlających oryginalny charakter każdej z nich.
 
Oferta marki ARTE obejmuje pełną kolorystykę płytek i dekoracji – od delikatnych, pastelowych odcieni, po intensywne, odważne brązy i czernie. Różnorodna stylistyka kolekcji pozwala na uzyskanie wnętrza z charakterem. Ten charakter podkreślają nasze dekoracje- nowoczesne szklane listwy, romantyczne kwiatowe wzory oraz kolorowe mozaiki.
 
Chcielibyśmy aby kolekcje ARTE zadowoliły odważnych, poszukujących wnętrz o indywidualnym stylu, jak i klientów lubiących tradycyjne, ciepłe wnętrza. Dla każdej sieci marketów opracowaliśmy folder prezentujący kolekcje dostępne w danej sieci. Foldery te zawierają nasze propozycje i pomysły na zaaranżowanie wnętrza łazienki, przez co stanowić mogą znaczącą pomoc dla klientów.
 
Płytki ceramiczne ARTE produkowane są w fabrykach Ceramiki Tubądzin, jednego z czołowych producentów płytek w Polsce. Stąd wysoka jakość produktów, potwierdzona szeregiem atestów i certyfikatów.
 
Marka ARTE to również odrębny kanał dystrybucji, dostosowany do potrzeb klientów sieci marketów, którzy cenią sobie wygodę zakupów, czyli natychmiastową dostępność asortymentu i kompleksowość oferty pod jednym dachem.
 
Warto też wspomnieć, że kolekcje ARTE są przedmiotem wielu atrakcyjnych akcji promocyjnych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów marketów.